News | WeBalkans | EU Projects in the Western Balkans

LAJME

Zbulo të rejat më të fundit rreth aktiviteteve dhe ngjarjeve që lidhen me BE-në në Ballkanin Perëndimor.

Filtro sipas

Filtro sipas:

Tema

Viti

CLOSE
MY FILTERS

14/06/2022

Lançohet fushata Europeans Making A Difference

On 10 June, the European External Action Service launched the fourth edition of the “Europeans…

Lexo më shumë

14/06/2022

Bashkëpunimi Evropian për nxitjen e eksperimentimit mediatik dhe inovacionit

Nga konsulencat e biznesit dhe inkubatorët, në seminare dhe përshpejtues, kanale mediatike të pavarura në…

Lexo më shumë

14/06/2022

BE-ja ndihmon efikasitetin energjetik në ndërtesat publike në Kantonin e Sarajevës

Si pjesë e projektit “Energy efficiency in public buildings in Sarajevo Canton”, një ceremoni u…

Lexo më shumë

14/06/2022

Pollinator Park frymëzon nxënësit e shkollave të mesme në Ditën Botërore të Mjedisit

Me rastin e Ditës Botërore të Mjedisit, Europe House në Podgoricë organizoi një promovim bashkëveprues…

Lexo më shumë

14/06/2022

Fushata e BE-së thekson lidhjet me Bosnje dhe Hercegovinën

Nën sloganin “Connected through good”, Bashkimi Evropian në Bosnje dhe Hercegovinë ka nisur një fushatë…

Lexo më shumë

14/06/2022

Organizohet në Tiranë Western Balkans Road Summit

Zotimi “Dedication to Roads of the Future” u nënshkrua më 7 qershor nga të gjithë…

Lexo më shumë

13/06/2022

Forumi i EU Western Balkans dhe Turkey Civil Society përfundon në Shkup

Në emër të Directorate-General for Neighbourhood and Enlargement Negotiations (DG NEAR), projektit të tretë të…

Lexo më shumë

__date__

__title__

__content__

Lexo më shumë

Please wait while your video is being uploaded...

Don't close this window!

Regjistrohu në buletinin informativ

I have read and understood the terms of the privacy statement.